Есенно плодородие

В последния ден преди есенната ваканция, учениците от начален етап участваха за втора година в празника „Есенно плодородие“. Гости на празника бяха господин Владимиров -кмет на район Нови Искър и госпожа Стела Николова заместник-кмет на район Нови Искър.

Учениците ни потопиха в щедростта на златната есен с прекрасни стихове и песни за нея. А водещите Дара и Борис ни разказаха за християнските празници и традиции на нашия народ през есента.

В празничната атмосфера, с много желание, децата  си направиха плодови шишчета с всички плодове, които подарява есента и сладко ги хапнаха. А след това последваха танци…

Весела ваканция на всички ученици !