В последния ден преди есенната ваканция, учениците от начален етап участваха за втора година в празника „Есенно плодородие“. Гости на празника бяха господин Владимиров -кмет на район Нови Искър и госпожа Стела Николова заместник-кмет на район Нови Искър.
Учениците ни потопиха в щедростта на златната есен с прекрасни стихове и песни за нея. А водещите Дара и Борис ни разказаха за християнските празници и традиции на нашия народ през есента.
В празничната атмосфера, с много желание, децата си направиха плодови шишчета с всички плодове, които подарява есента и сладко ги хапнаха. А след това последваха танци…
Весела ваканция на всички ученици !



















