Учениците от VII кл. на нашето училище вчера посетиха ПГ „Велизар Пеев“, гр. Своге. Запознаха се с възможностите, които предлага училището за продължаващо образование. Бяха впечатлени от материалната база и условията за професионална подготовка.
Благодарим на ръководството и на екипа на ПГ „Велизар Пеев“ за топлото посрещане и вниманието, с което ни запознаха със своето училище.















