В деня на светите братя Кирил и Методий учениците от I „а“ кл. гордо заявиха „Вече сме грамотни“. Присъствахме на истински театрален спектакъл. Пременени в цветовете на българското знаме, с буквички на гърдите, с усмивки на лицата първолаците пяха, рецитираха, танцуваха. Справиха е и с образователната задача – да подреждат думи в сложни изречения. Получиха документ за грамотност. Родителите ги поздравиха и наградиха с прочувствени думи и капсула на грамотността. Получиха и вълшебни химикалки за красиво и вярно писане.
Пътят на знанието е отворен и нека бъде успешен за нашите ученици!