Днес нашата театрална група отново завладя училищната сцена. По мотиви на Вавилонската кула и Българският преход г-жа Ангелова бе режисирала четиридесетминутно представление. Учениците си влязоха в ролите, проявиха артистични качества, всеки герой разказа своята история в дълги монолози. Трудът, който са положили и те, и г-жа Ангелова заслужава адмирации.
Талантът на учениците трябва да бъде видян, поощрен и оценен. Предстоят изяви и пред друга публика.











